ПРЕМИНУО ДОКТОР МИЛАН МАШИЋ: Изгубио борбу са корона вирусом, Сурдулица остала без јединог уролога (ФОТО)
ДОКТОР специјалиста урологије др Милан Машић, запослен у Здравственом центру Сурдулица, преминуо је од корона вируса.
Фото: Принтсцреен
Доктор Машић рођен је 22. 9. 1973. године у Сурдулици.
У Прекодолцу, где је живео, завршио је основну школу, средњу је похађао у Сурдулици, а Медицински факултет на Универзитету у Нишу завршио је 2004. године, када и добија запослење у Здравственом центру Сурдулица, као лекар опште праксе, пишу локални медији.
(Владичин Хан вести)
Препоручујемо
КОРОНА ПРЕСЕК: Ово су најновији бројеви о епидемиолошкој ситуацији у Србији
20. 05. 2021. у 15:03
ИСПИТИВАЊЕ НА ЉУДИМА ПОКАЗАЛО: АстраЗенека има одличне резултате после треће дозе
19. 05. 2021. у 09:09
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)