СНАЖНА ПОРУКА АМЕРИЧКЕ СЕКРЕТАРКЕ ЗА ТРГОВИНУ: "Србија је економски мотор западног Балкана!"

Новости онлајн

26. 05. 2021. у 18:04

АМЕРИЧКА секретарка за трговину Ђина Раимондо честитала је на свој Твитер профилу 140. годишњицу односа Сједињених Америчких Држава и Србије.

СНАЖНА ПОРУКА АМЕРИЧКЕ СЕКРЕТАРКЕ ЗА ТРГОВИНУ: Србија је економски мотор западног Балкана!

Фото: Принтсцреен

- Срећна 140. годишњица односа САД и Србије! Србија је економски мотор западног Балкана. Радујемо се наставку и проширењу наше билатералне сарадње, посебно у области ИКТ, инфраструктуре, здравства и чисте енергије - написала је Раимондо на свом званичном Твитер профилу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВУЧИЋ НА ПИТАЊЕ БИ-БИ-СИ-ЈА О ТРАМПУ МЛАЂЕМ: За нас је важно да превазиђемо оптерећења из 1999. године

ВУЧИЋ НА ПИТАЊЕ БИ-БИ-СИ-ЈА О ТРАМПУ МЛАЂЕМ: За нас је важно да превазиђемо оптерећења из 1999. године

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се грађанима из Палате Србија, а питање му је поставио новинар Би-Би-Си-ја о сусрету са Доналдом Трампом Млађим.

14. 03. 2025. у 19:17

ИЗ КРЕМЉА ОТКРИЛИ: Појављивање Путина у војној униформи значи само једно

ИЗ КРЕМЉА ОТКРИЛИ: Појављивање Путина у војној униформи значи само једно

ПОЈАВЉИВАЊЕ руског председника Владимира Путина у Курској области у униформи је сигнал који говори о одлучности да се у најскорије време заврши операција ослобађања Курске области, рекао је портпарол Кремља Дмитриј Песков новинару Павлу Зарубину за ТВ „Русија 1“.

13. 03. 2025. у 15:32

Коментари (0)

НИСАМ НИКАД ЗАЖАЛИО: Олмо открио зашто је одбио Хрвате