НОВИ погон врањаснке компаније "Јумко" подигнут у Рудној Глави код Мајданпека површине око 1.000 квадратних метара изграђен је од темеља за свега два и по месеца, изјавила је данас за Танјуг пи ар компаније Гордана Савић.
Повезане вести

ОВАКО ЋЕ ИЗГЛЕДАТИ НОВЕ УНИФОРМЕ КОМУНАЛАЦА: Град Београд расписао тендер, отварају се и станице у приградским насељима (ФОТО)
GRAD Београд објавио је јавну набавку за куповину нових летњих и зимских униформи и обуће за комуналне милиционере, изјавио је заменик градоначелника Београда Горан Весић.
29. 04. 2021. у 19:38

ОЖИВЕЋЕ ИСТОК СРБИЈЕ: Пронађен простор за фабрику у Рудној глави
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је да је пронађен стари магацин у којем ће моћи да се направи погон “Јумка” у Рудној глави.
07. 04. 2021. у 11:23

СВЕТЛОПЛАВЕ УНИФОРМЕ, ЧАМЦИ И ТАБЛЕТИ: Комунална милиција у Београду добија нова обележја, у плану запошљавање још 150 службеника
ПРЕ непуне две године уместо полицајаца постали су милиционари, а усвојеним законом и званично им је промењено име у Комунална милиција.
22. 03. 2021. у 16:00

"УНИФОРМЕ " ЗА ЗАПОСЛЕНЕ КОД КАРЛЕУШЕ: Ово морају да носе док раде
ПОП дива Јелена Карлеуша живи са својом породицом у велелепној вили на Дедињу, а за одржавање таквог здања ангажовала је неколико радника.
07. 03. 2021. у 14:54
Најновије из рубрике

ТРЕНУТНО НАЈВРЕДНИЈЕ УЛАГАЊЕ У СРБИЈИ: Лак је за узгој, а потражња само расте и код нас и у свету
ЛЕШНИК једна од најчешће коришћених намирница у прехрамбеној индустрији, забележио је пораст цене за више од трећине од почетка ове године на глобалном нивоу.
13. 08. 2025. у 14:40

МЕШЕТАРИ КУПИНИ ПРЕПОЛОВИЛИ ЦЕНУ: Како су воћари у Јадру, Рађевини и Азбуковици уочи бербе на својој кожи осетили "ћуди" откупљивача
МНОГОБРОЈНИ воћари у Јадру, Рађевини и Азбуковици који су минулих година уништили засаде малине, бежећи од њене деценијске неизвесности, и на њихово место засадили купину, на својој кожи су осетили "ћуди" несавесних откупљивача.
13. 08. 2025. у 14:24

ПРЕВАРАНТИ ЗАРОБЕ ПАРЕ НА БАНКОМАТУ ЗА СЕКУНД: Користе подлу методу која вам не би пала на памет
Банке и полиција у Немачкој упозоравају грађане на све чешће случајеве преваре познате као "Цасх Траппинг".
13. 08. 2025. у 12:54

НА ТАРЗАН ПЛАЖИ КАФА КОШТА МАЊЕ ОД 200 ДИНАРА! На њој нема луксуза, а налази се на сат времена од Београда
На мање од сат времена од Београда, на леовј обали Саве код Прогара у општини Сурчин, налази се скривена Тарзан плажа са чистом реком и рајским миром
13. 08. 2025. у 12:51

ЦЕНА ПИЦЕ 100 ЕВРА, И ТО НЕ БИЛО КАКВЕ- ХАВАЈСКЕ: Валентина се шокирала "кулинарским злочином" - на тесто бацили све што су могли
Током одмора на Малти Чилеанка, Валентина Трухиљо Оливарес, била је шокирана када је на менију једне пицерије видела пицу са ананасом или такозвану хавајску пицу, по цени од 100 евра.
13. 08. 2025. у 12:50
Коментари (0)