АВИОНИ ПОНОВО ЛЕТЕ ИЗ БЕОГРАДА ЗА ПУЛУ: После две године успостављена линија између два града

ПОСЛЕ две године паузе авион Ер Србије из Београда слетео је данас у Пулу са 54 путника, који су углавном допутовали на одмор у Истру, преноси портал Индеx.

АВИОНИ ПОНОВО ЛЕТЕ ИЗ БЕОГРАДА ЗА ПУЛУ: После две године успостављена линија између два града

ФОТО: ЕР Србија

У пулској Зрачној луци приређен је свечани дочек за авион Ер Србије.

Лет је данас трајао нешто дуже, јер је авион при доласку на кратко скренуо са руте како би путници из ваздуха разгледали Брионе. Лет ће иначе трајати 45 до 50 минута.

Директорка пулске Зрачне луке Нина Војнић Жагар изразила је задовољство због поновног успостваљања летова Ер Србије.

На линији Београд-Пула-Београд летеће авион типа АТР 72 са 66 седишта, два пута седмично и то четвртком и недељом, од данас до 12. септембра.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!