ВУЧИЋ НАЈАВИО ВЕЛИКА УЛАГАЊА У ЕЛЕКТРОПРИВРЕДУ: Морамо да бринемо о енергетској безбедности
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић најавио је да ће у наредним годинама бити већих улагања у електропривреду, јер ће то бити године велике борбе да се обезбеди балансирана призводња струје.
Фото принтскрин инстаграм будуцностсрбијеав
Вучић је, пред обилазак Командног торња за управљање бродске преводнице на Ђердапу, истакао да држава мора да брине о енергетској безбедности Србије.
Рекао је да је са шефом Делегације ЕУ Семом Фабрицијем договорио, иако, како је додао, још није добио пристанак, да се грант за Ðердап 2 повећа са 40 на 42 одсто.
Указао је да је због контролног торња веома срећан, и да је тешко да би се одлучили да га радимо сами да нисмо имали велику подршку ЕУ.
Радницима је поручио да ће се држава борити да имају веће плате и да могу још боље да живе, и планирају будућност за себе и децу.
Препоручујемо
ВУЧЕВИЋ АПЕЛОВАО НА НАДЛЕЖНЕ ОРГАНЕ: Потребна хитна реакција на претње Вучићу
13. 07. 2021. у 09:45
ВУЧИЋ У ПОСЕТИ КЛАДОВУ: Источна Србија постаје боље место за живот (ВИДЕО)
13. 07. 2021. у 08:07 >> 13:29
ШТА СПРЕМАЈУ БРИТАНЦИ НА БАЛКАНУ: Специјалац одржао састанак са војим лидерима Албаније, Црне Горе, БиХ, Македоније и Приштине
СПЕЦИЈАЛНИ изасланик Велике Британије за Западни Балкан Карен Пирс организовала је састанак са војним лидерима Албаније, Црне Горе, Северне Македоније, БиХ и самопроглашеног Косова, које је представљао заменик команданта КБС-а генерал-мајор Енвер Чикаћи.
13. 11. 2025. у 15:48
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
ПЕРСОНА НОН ГРАТА: "Тијана, шта ће Томпсон на твом концерту?"
"Па, никад се не зна..."
12. 11. 2025. у 11:04
Коментари (0)