ВУЧЕВИЋ: У друштву председника Вучића отворили смо фабрику чоколаде

Андријана Нешић

07. 10. 2021. у 11:30

ОД данас је наша Србија један од произвођача најквалитетније швајцарске чоколаде на свету, навео је градоначелник Новог Сада Милош Вучевић.

ВУЧЕВИЋ: У друштву председника Вучића отворили смо фабрику чоколаде

Фото: Инстаграм/milosvucevic_gradonacelnik

- У друштву председника Александра Вучића и највишег руководства швајцарског Бери Калебоа, отворили смо фабрику чоколаде овог гиганта. Ми, као Град, помогли смо са 342 милиона динара у комплетно комунално опремање, саобраћајнице, канализацију и водовод. Ова вест звучи нестварно и фантастично, показује да је сваки успех могућ ако имате визију и уз бескомпромисан рад. Моје срце је данас пуно, поносан сам што сам градоначелник Новог Сада и што сам део његове историјске промене набоље!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући

ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.

27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ: Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове

"ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ": Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове

ПРИСТУП америчког председника Доналда Трампа у вођењу дипломатије кроз склапање трговинских договора "прилично је циничан", али у позитивном смислу, изјавио је у петак представник Кремља Дмитриј Песков.

05. 09. 2025. у 19:51

Коментари (18)

ЕУРОБАСКЕТ 2025 ДОБИЈА НОВУ ДИМЕНЗИЈУ УЗ ОВУ ПОНУДУ