"САВРШЕНСТВО, ПОСЛЕДЊА РЕЧ ТЕХНИКЕ": Председник у разговору са машиновођом Зораном Ђурђевићем (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић присуствовао је примопредаји новог воза за велике брзине "Штадлер КИС С" и том приликом поразговарао је са машиновођом Зораном Ђурђевићем.
Фото: Принтскрин
- Како вам изледа? - упитао је председник машиновођу.
- Савршенство, последња реч технике. Сан једног машиновође је да вози овакав воз - казао је машиновођа.
- Захваљујући томе што смо веровали у себе, имамо сада најбољи воз, имаћемо и најбољу пругу у региону. Вратићемо воз на стазе старе славе, а да буде најмодернији. Дивно изгледа! Надам се да ћемо полако и плате у Железници да повећавамо. Мора нешто и да се заради - додао је председник.
- Воз је савршен. Максимално убрзање је од 0 до 200 за 100 секунди – казао је машиновођа.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (19)