"ШИРЕ СЕ МНОГЕ ДЕЗИНФОРМАЦИЈЕ" Председник Вучић о Рио Тинту: Бесмислене су све лажи!

24. 11. 2021. у 11:03

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић током обраћања јавности осврнуо се и на дезинформације које се појављују око компаније Рио Тинто.

ШИРЕ СЕ МНОГЕ ДЕЗИНФОРМАЦИЈЕ Председник Вучић о Рио Тинту: Бесмислене су све лажи!

Фото: Вечерње новости

- Ја не могу да враћам законе који ми се не свиђају. Ја сам ограничен Уставом Републике Србије и могу да вратим само оне законе који нису у складу са Уставом - рекао је председник и истакао да је овај Закон о експропријацији потпуно у складу са Уставом.

Председник је додао да се о том Закону шире многе дезинформације.

- Што се тиче самог Рио Тинта, бесмислене су све измишљотине, лаж и глупости. Ништа се неће договорити док нам народ не говори. А ми не можемо да питамо народ ништа јер нам још увек Рио Тинто није донео ништа.

- Не разумем зашто било ко мора да обмањује јавност причајући лажи - рекао је Вучић.

БОНУС ВИДЕО: Председник Вучић у обиласку Галерија центра, Београд на води

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (1)

ДР НОВОСТИ: Револуција у трансплантацији косе