Политика
СНИМАК ИЗ ВАЗДУХА: Погледајте како су роботи одиграли "Моравац" (ВИДЕО)
27. 06. 2026. у 19:47
Тенис
КОНАЧНО ЈЕ УСПЕО: Давидович Фокина из шестог покушаја освојио прву титулу у каријери
27. 06. 2026. у 22:31
Фудбал
уживоПРЕНОС, ХРВАТСКА - ГАНА: Бити или не бити за "ватрене" на Мундијалу 2026
27. 06. 2026. у 23:01
ТУГА ЗА ФУДБАЛЕРА ХОЛАНДИЈЕ: Коди Гакпо примио ужасне вести током Мундијала
27. 06. 2026. у 21:13
ОЗБИЉАН УДАРАЦ ЗА АУСТРАЛИЈУ: Двојица играча завршила Светско првенство
27. 06. 2026. у 17:33
Cica
08.12.2021. 19:38
Prosek nabili oni koji rade u javnim preduzećima i državnim službama, a sirotinja kod privatnika radi za minimalac.
Valjevac
08.12.2021. 21:03
a koliko su cene porasle
Jocko
08.12.2021. 21:30
Do sada sve sto je predsednik obecao,to je i ispunio.
Donka
08.12.2021. 22:22
.Da li je normalno da radnici u Bambiju,veconom zene,sa smenskim radom znači trecom smenom i radom svake subote,imaju platu od 43.ooo.Cisto izrabljivanje radne snaga kao u surovom kapitalizmu.
Tamara
08.12.2021. 22:30
Prosecna plata je veca nego sto je ikada do sada bila i to je pokazatelj dobre ekonomije nase zemlje.
Nikola
09.12.2021. 09:16
Sve i da je 1000€ teško se živi jer su cene hrane duplo veće nego u eu gde su plate 3 do 4 puta veće! Gorivo je preskupo a i dažbine. Ali i pored toga povećan je obim saobraćaja,na Kopaoniku već gužve i već se planira gde će ko na doček. Tako da nije sve crno,ima ko u Srbiji živi bolje nego da je u eu. Nadam se da će i većina nas običnih radnika moći bar svojoj deci nešto od toga da priuštimo u skorijoj budućnosti.
tina
09.12.2021. 12:11
Radim u upravi za minimalac koji primam iz dva dela.Suprug mi ne radi, a sin student...neka su najstariji zivi i zdravi...Zivela Srbija