МАЊИ РАЧУНИ ЗА ОНЕ КОЈИ НИСУ ИМАЛИ СТРУЈУ: Председник Вучић - Грађани да добију нижу цену као извињење

Татјана Марковић

14. 12. 2021. у 18:51

НА седници Владе Србије, којој је присуствовао и председник Александар Вучић, разматрали су се актуелни енергетски проблеми.

МАЊИ РАЧУНИ ЗА ОНЕ КОЈИ НИСУ ИМАЛИ СТРУЈУ: Председник Вучић - Грађани да добију нижу цену као извињење

Фото: П.Милошевић

Председник је указао на проблем људи који су били без струје. Вучић тражи да људи који нису имали струју 24 часа морају да добију мање рачуне, не само због тога што нису трошили струју 24 часа, већ да добију мању цену као извињење због тога што систем није издржао.

- Можда да плате само пола рачуна за овај месец. Мислим да је то добра идеја и да вас научим да будете одговорни - изјавио је председник.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕЋУ МОЋИ ДА ПРИСУСТВУЈЕМ ДОГАЂАЈИМА Држава ЕУ забранила Фицу прелет до Москве, траже се алтернативне руте

"НЕЋУ МОЋИ ДА ПРИСУСТВУЈЕМ ДОГАЂАЈИМА" Држава ЕУ забранила Фицу прелет до Москве, траже се алтернативне руте

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо је известио да Естонија није дозволила словачком авиону за Русију да прелети преко њене територије и да се тражи алтернативни пут.

07. 05. 2025. у 21:01

ТО ЈЕ СКАНДАЛ! Орбан жестоко ударио на Урсулу фон дер Лајен због Украјине

"ТО ЈЕ СКАНДАЛ!" Орбан жестоко ударио на Урсулу фон дер Лајен због Украјине

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан оштро је критиковао председницу Европске комисије Урсулу фон дер Лајен на друштвеним мрежама због позива Украјини да убрза приступање Европској унији.

07. 05. 2025. у 15:26

Коментари (2)

ИЗАБРАН НОВИ ПАПА: Бели дим избија из Сикстинске капеле