Политика
СНИМАК ИЗ ВАЗДУХА: Погледајте како су роботи одиграли "Моравац" (ВИДЕО)
27. 06. 2026. у 19:47
Тенис
КОНАЧНО ЈЕ УСПЕО: Давидович Фокина из шестог покушаја освојио прву титулу у каријери
27. 06. 2026. у 22:31
Фудбал
КОЛУМБИЈА И ПОРТУГАЛ "РАЗОЧАРАЛИ": Јужноамериканци завршили први у групи, Роналдо и екипа иду на Хрвате!
28. 06. 2026. у 03:30 >> 01:26
уживоПРЕНОС, АЛЖИР - АУСТРИЈА: Какав меч, "лудница" у Канзасу!
28. 06. 2026. у 03:00 >> 01:26
Ana
27.03.2022. 13:00
Tek u ovim situacijama se vidi koliko je Srbija srecna sto ima Vojvodinu, zlatnu zitnicu.
nenad
28.03.2022. 07:36
Srbija je žitnica europe, i država je nabavila dovoljno robnih rezervi.
Nebojša
28.03.2022. 07:37
Ništa novo. Kvalitetan hleb je u svetu oduvek bio skup (po našim pojmovima).
Peđa
28.03.2022. 08:33
Srbija je na vreme brinula o svojim zalihama.
stevo
28.03.2022. 09:28
Nadamo se da kriza u svetu se nece odraziti na nasu zemlju
sasa
28.03.2022. 09:29
Svega ce biti dovoljno,svih namirnica,rafovi nece biti prazni....
rade
28.03.2022. 09:31
Drzava ce kroz odgovornu politiku nastojati da prodjemo sa minimalnim posledicama ove krize
Pekar
28.03.2022. 10:03
Nažalost, kod nas je hleb nenormalno jeftin. Ne možemo da platimo radnike u pekari sa ovom cenom hleba. Opet se kupuje socijalni mir. Nek hleb bude kao u Makedoniji, Bosni, pa da najzad zaradimo za pristojnu platu. Gorivo 200dinara, a hleb 30din na polici. Sramota. Neko mora da potroši energije, goriva rada da bi se gađali hlebom od 30 dinara. Sramota, još jedanput.