МЛАДИМА ЈОШ 90 КУЋА: Програм Министарства за бригу о селу
ЈОШ 90 кућа на селу добило је станаре, а како кажу у Министарству за бригу о селу, које је покренуло овај програм доделе новца младима за куповину кућа са окућницом у селима, нови захтеви стижу свакодневно.

Фото: В. Митрић
Последња група младих са којима су потписани уговори су 13 пољопривредника и пољопривредница, 13 самохраних родитеља и 64 породица са територије читаве Србије. Максималан износ од 1,2 милиона динара достигле су сеоске куће у општинама Апатин, Ада и Бач где се овог пута у селу Плавна налази и највећа сеоска кућа од 268 квадрата.
Могу да се пријаве млади до 45 година. За ове намене у буџету Србије ове године предвиђено је укупно 500 милиона динара.

ВЕЛИКИ УДАРАЦ ЗА МОСКВУ: Кина обуставила увоз руске нафте након санкција САД-а
КИНЕСКИ државне нафтне компаније обуставиле су куповину руске нафте која се превози морем након што су Сједињене Америчке Државе увеле санкције "Росњефту" и "Лукоилу", рекли су трговински извори.
23. 10. 2025. у 16:45

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (1)