НОВИХ 100 ЕВРА ОД ДРЖАВЕ: Пријаве почињу у понедељак, ево ко помоћ добија аутоматски
НОВИ круг пријаве за новчану помоћ од 100 евра за младе од 16 до 29 година почиње од понедељка 16. маја, саопштио је Синиша Мали, министар финансија.

Фото: Профимедиа/Илустрација
Они који су се пријавили први пут сада не треба да се пријављују, јер ће аутоматски добити ову помоћ.
Мали је позвао оне које су у међувремену напунили 16 година, који су добили пребивалиште у Србији да се пријаве за помоћ државе.
- У првом кругу пријавило се и исплатили смо 1.059.425 грађана Србије. Обећање које смо дали смо испунили - рекао је Мали.
Препоручујемо

УСКОРО ИСПЛАТА НОВЕ ДРЖАВНЕ ПОМОЋИ: За седам дана почиње пријављивање за 100 евра
09. 05. 2022. у 19:28

ДРАМА НА НЕБУ: Земља која се граничи са Србијом дигла борбене авионе због руских дронова
У РУМУНИЈИ је била проглашена ваздушна узбуна у округу Тулча због масовног напада руских дронова на Украјину, саопштило је данас румунско Министарство одбране.
02. 07. 2025. у 11:13

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

РЕАГОВАЛА И ПОЛИЦИЈА: Ухватила рођеног оца са љубавницом - направила ХАОС на улици (ВИДЕО)
БРОЈНИ житељи колумбијског града Санта Марте сведочили су недавно драматичним сценама након што је једна 19-годишња девојка пресрела аутомобил у којем се њен отац налазио у друштву љубавнице.
02. 07. 2025. у 20:26
Коментари (0)