ВУЧИЋ О ЕЛЕКТРИЧНОЈ ЕНЕРГИЈИ: Грађани Србије плаћају струју 14 пута мање него Европа
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић на телевизији Пинк говорио је о актуелним темама у земљи, те казао да грађани Србије плаћају најниже цене струје у Европи.

Фото: Драган Миловановић
Истиче да је данас цена струје достигла рекорд на тржишту Европе, а наши људи је плаћају 14 пута мање.
- Цена струје је данас достигла рекорд. Наши грађани је плаћају 40-41 евра, док је на тржишту 540 евра. Држава је преузела на себе већи део те цене - казао је Вучић.
Председник истиче да је због тога било неопходно повећање цене струје.
Препоручујемо

ВУЧИЋ О БАКИРОВИМ ПРЕТЊАМА: Његове изјаве брину, Србија жели да очува мир
28. 07. 2022. у 21:52

ВУЧИЋ ОБЕЋАО ПЕНЗИОНЕРИМА: Ако нас не удари баш све, повећање пензија идемо од октобра
28. 07. 2022. у 21:44

ТРАМП СПУСТИО ЦАРИНЕ И СРБИЈИ: Ево колико сада износе и када одлука ступа на снагу
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп изјавио је данас да ће свим земљама, укључујући и Србију, уведене царине бити суспендоване, осим за Кину, којој је тарифе увећао на 125 одсто.
09. 04. 2025. у 20:44

ПРОГЛАШЕНО ВАНРЕДНО СТАЊЕ У СЛОВАЧКОЈ: Дато упутство и за Србију,Аустрија ЗАТВОРИЛА 20-ак граничних прелаза да спречи ширење слинавке и шапа
МИНИСТАРСТВО пољопривреде Србије апеловало је недавно на све сточаре, ветеринаре и друге актере у сектору сточарства да предузму све неопходне мере како би спречили потенцијални унос болести слинавке и шапа у Србију и буду максимално одговорни.
08. 04. 2025. у 14:48 >> 18:42

СУРОВА ОСВЕТА КАДИРОВА: Малолетник убио полицајца, након ликвидације његов леш изложен на градском тргу - лидер Чеченије тражи казну и за по
ТЕЛО чеченског тинејџера који је напао полицијску станицу и убио једног службеника у граду Ачхој-Мартану изложено је на градском тргу, пренела је руска "Газета".
10. 04. 2025. у 12:21
Коментари (25)