ДАНАС ПОЧИЊЕ ЕКСПО РУСИЈА-СРБИЈА: Амбасадор Боцан Харченко отвара шести међународни сајам

В. Н.

07. 09. 2022. у 08:22

МЕЂУНАРОДНИ привредни сајам "Експо Русија-Србија", највећа изложба руско-српске економске сарадње, почиње данас свечаном церемонијом у хотелу "Метропол Палас".

ДАНАС ПОЧИЊЕ ЕКСПО РУСИЈА-СРБИЈА: Амбасадор Боцан Харченко отвара шести међународни сајам

Фото: Танјуг

Сајам ће отворити Александар Боцан-Харченко, амбасадор Руске Федерације у Србији.

"Експо Русија-Србија" је традиционална манифестација која окупља руске и српске компаније, мала и средња предузећа и која је до сада значајно допринела јачању економских односа двеју земаља.

На пет претходних сајмова потписано је више од 300 уговора о сарадњи.

На сајму ће се представити фирме из различитих грана индустрије у којима две земље сарађују - енергија, рударство, саобраћај, грађевинарство, индустрија нафте и гаса, ИТ, медицина, фармација, здравствени туризам.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДАЊУ САМ МЕДИЦИНСКА СЕСТРА, НОЋУ СТРИПТИЗЕТА: Мушкарци ме се превише плаше, сама сам последњих седам година (ФОТО)

ДАЊУ САМ МЕДИЦИНСКА СЕСТРА, НОЋУ СТРИПТИЗЕТА: "Мушкарци ме се превише плаше, сама сам последњих седам година" (ФОТО)

ЖЕНА по имену Хејли Хупер открила је да јој самопоуздање „уништава“ љубавни живот јер мушкарци сматрају да је „превише застрашујућа“.

23. 05. 2025. у 18:06

Коментари (0)

МАРАДОНА У ЦЕНТРУ СВЕГА: Нестварне сцене у Напуљу пред меч сезоне (ВИДЕО)