ПЕТКОВИЋ ПОВОДОМ ХАПШЕЊА НА ГАЗИМЕСТАНУ: Срам вас било, господо из Брисела
28. 06. 2026. у 21:03
28. 06. 2026. у 21:03
28. 06. 2026. у 20:10
27. 06. 2026. у 22:31
28. 06. 2026. у 21:15
28. 06. 2026. у 19:30
naranca
16.09.2022. 16:32
Koje? Hrvatske?
Sava
16.09.2022. 16:39
Nemacka je pod Americkom okupacijom od 2-SR i tu nema pomoci,najgluplja koalicaja u EU sluge koje rade protiv sopstvenog Naroda uvodjenjem sankcija Rusiji su napravili vecu stetu sebi nego samoj Rusiji! Nezadovoljstvo Gradjana Nemacke je sve vece!