ШОЛЦ ТВРДИ: "Немачка више није зависна од руских енергената"
20. 10. 2022. у 10:48
НЕМАЧКИ канцелар Олаф Шолц тврди да се Немачка ослободила зависности од испорука руских енергената.
Повезане вести
БУДИМПЕШТА НЕЋЕ ОДУСТАТИ ОД РУСКИХ ЕНЕРГЕНАТА Мађар: Не можемо да променимо географију
МАЂАРСКА ће учинити све што је могуће да диверзификује снабдевање енергентиманакон доласка на власт партије Тиса, али то не значи одустајање од испорука из Русије, изјавио је лидер ове мађарске стране странке Петер Мађар.
13. 04. 2026. у 16:11
Најновије из рубрике
ТРАМП ПОБЕСНЕО: Наредио истрагу против нафтних гиганата - "Американцима деру кожу с леђа на пумпама"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп наложио је Министарству правде (ДОЈ) да покрене истрагу против највећих америчких нафтних компанија због сумње да неоправдано одржавају високе цене горива, иако је цена сирове нафте значајно пала.
25. 06. 2026. у 19:30
ШИРИ СЕ МОЋНА СРПСКА ФЛОТА: Нови ербас А320 стигао у Ер Србију
ФЛОТА Ер Србије богатија је за још један авион- ербас А320 регистарске ознаке YУ-АПВ, који је данас слетео на Аеродром "Никола Тесла" у Београду.
25. 06. 2026. у 15:54
ВЕЧЕ СРБИЈЕ У ПЕКИНГУ: Видимо се на EXPO-у у Београду
КИНА је данас највећи инвеститор у Србији, а наше партнерство ушло је у нову фазу – од инфраструктуре, преко индустрије, до технологије и вештачке интелигенције, поручио је председник Привредне коморе Србије Марко Чадеж на свечаном скупу у оквиру Сајма CISCE у Пекингу, где је међународној пословној заједници представио Специјализовану изложбу EXPO 2027 у Београду.
25. 06. 2026. у 15:51
ЕВРОСТАТ СРУШИО ЛАЖИ БЛОКАДЕРА! Србија међу најјефтинијим земљама у Европи по нивоу потрошачких цена
СРБИЈА је међу европским земљама са најнижим нивоом потрошачких цена од око 62,5 одсто просека у ЕУ, показује анализа заснована на најновијим подацима Евростата.
25. 06. 2026. у 15:29
НБС МУЊЕВИТО РЕАГОВАЛА: Хитне мере спасиле грађане од озбиљних последица
ВИЦЕГУВЕРНЕРКА Народне банке Србије (НБС) Ана Ивковић изјавила је данас на 21. Светском конгресу економиста у Београду да би раст инфлације у Србији био знатно већи да Влада Србије није брзо реаговала низом мера, које су усклађене са Међународним монетарним фондом (ММФ), од смањења акциза на гориво до снабдевања тржишта из сопствених резерви.
25. 06. 2026. у 15:23
Momci
20.10.2022. 11:39
Koga ti lažeš, živim ovde i vidim šta se dešava a šta će tek biti iduce zime, videćemo ???
Misko
20.10.2022. 11:58
Vidim, znaci svu ovu galamu su Nemci podigli zbog Ruskog kavijara.
nesa151
20.10.2022. 14:27
Posto se evropska unija osnivanjem obavezala da ce medjusobno pomagati sve clanice sta ce biti kad vam iz evrope u svapsku stigne ZAHTEV ne molba da im ustupite neku kolicinu posto ste iz zajednickih para SVOM NARODU PODELILI 200MILIJARDI IZ KREDITA KAO NAKNADU ZA POSKUPLJENJE ENERGENATA!
Zokica
20.10.2022. 16:26
Videcemo u Januaru kako vam je, za sada niste zavisni jer ga i ne dobijate!
Vla
20.10.2022. 16:55
Napunio rezervoare ruskim gasom pa se sepuri, ha ha ha ha ha
Mile
20.10.2022. 17:10
Kume....oslobadjanje te dodje 200 milijardi.... Fora je sto si ih oslobodio troseci njihove pare.... Pravi oslobodilac
zoran
20.10.2022. 17:17
Nije, alo od americkih koje kupuje od rusa jest, ali po kojoj cijeni.
Rile
20.10.2022. 17:46
Uskoro ces i ti da letis kao bum tras!