СИНИША МАЛИ: Буџет за 2023. годину представља улагање у бољи квалитет живота грађана

Новости онлајн

05. 12. 2022. у 11:47

МИНИСТАР финансија Синиша Мали огласио се непосредно пред почетак седнице Народне скупштине, на чијем дневном реду је и буџет за 2023. годину.

СИНИША МАЛИ: Буџет за 2023. годину представља улагање у бољи квалитет живота грађана

Фото: Инстаграм/mali_sinisa

- Непосредно пред почетак седнице Народне Скупштине, на чијем дневном реду је буџет за 2023. годину, који је уједно и најважнији закон који предлажемо. Овим буџетом настављамо улагање у бољи квалитет живота грађана, затим улагање у капиталне пројекте, а правимо и довољно резерви да можемо да реагујемо уколико буде потребно, а због тренутних неизвесности које имамо у свету - написао је министар Мали на свом Инстаграм профилу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

Коментари (0)

СУПЕР АКЦИЈА, ОПРЕМИТЕ ДОМ И УШТЕДИТЕ И ПРЕКО 40%