"ОСТАВИЋЕМО СТАН ДЕЦИ" Мали потписао уговоре о додели четири стана из наградне игре "Узми рачун и победи"

Тањуг

23. 02. 2023. у 13:43

МИНИСТАР финансија Синиша Мали потписао је данас уговоре којим су власници четири стана у Београду постали добитници у 3. и 4. кругу наградне игре "Узми рачун и победи".

ОСТАВИЋЕМО СТАН ДЕЦИ Мали потписао уговоре о додели четири стана из наградне игре Узми рачун и победи

Фото принтскрин

 Уз честитке посебно се захвалио на доприносу, што су учешћем допринели изградњи свести о значају борбе против сиве економије, и да се узимају фискални рачуни.

"По први пут је ова наградна игра дигитална, са кју-ар кодовима. Веровали или не, у овом тренутку имамо скоро 100 милиона рачуна који су послати и више од 900.000 активних апликација играча. Тај број расте из дана у дан", рекао је он. Додао је да се тако успешно гради свест грађана да је важно да се боре против сиве економије и узимају рачуне. "И тако градимо лепшу, успешнију и бољу Србију коју на крају крајева остављамо нашој деци", рекао је он. Добитницима је пожелео лепе тренутке у добијеним становима, као и срећу и успех њима и породицама.

"И да и нашој и вашој деци кроз овакве програме дамо могућност да своје снове остваре у лепшој, бољој и уређенијој Србији", поручио је он. Добитник стана Кристијан Цудар рекао је да добијањем овог стана решавају стамбено питање јер са породицом живе као подстанари.

"И даље траје честитање. Невероватна ствар да сам послао 42 рачуна и добио стан", рекао је он и додао да још увек не може да верује. Поручио је свима да играју и да се надају. Жељко Мијатовић је рекао још нису свесни да су добили стан.

"Са станом још ништа не знамо. Оставићемо деци кад крене школовање да имају свој кров над главом. Пресрећни смо", рекао је он.

Студенткиња Мина Луковић захвална је што постоји наградна игра и каже да је пресрећна јер је добила стан.

"Нисам ово очекивала. Заиста желим свима ову срећу. Или ћу се уселити, иако бих волела да останем у студентском дому где живим јер је ту друштво. Али ако то не буде могуће, вероватно ћу се уселити у стан", рекла је она. Добитник стана Зоран Стојчић каже да му је добитни рачун био од 790 динара из продавнице у Бешки.

"Поздрављам пријатеље, родбину и моје Бешчане", рекао је он.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама

ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама

ДЕВОЈКА Милана Мишић (26) из Шида трагично је преминула 15. јула, а на вечни починак испраћена је два дана касније у пратњи неутешне породице, пријатеља, рођака и многобројних суграђани који се данима од ње опраштају на друштвеним мрежама.

27. 07. 2025. у 08:48

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

КРИСТИЈАН НА МУКАМА: Деца су нам у болници, по цео дан примају инфузије, не одвајамо се од њих

КРИСТИЈАН НА МУКАМА: "Деца су нам у болници, по цео дан примају инфузије, не одвајамо се од њих"

КРИСТИЈАН Голубовић огласио се из Клиничко-болничког центра Земун, где се тренутно налази заједно са супругом Кристином Спалевић. Њихова деца тренутно су хоспитализовани, а породица пролази кроз тежак период.

28. 07. 2025. у 22:12

Коментари (0)

АЛАРМАНТНА ВЕСТ ЗА ХРВАТСКУ! Хрвати у паници: Срби нам дишу за вратом!