"ОД 1. ДЕЦЕМБРА ВЕЋЕ ПЕНЗИЈЕ" Мали: Сигурно ће бити двоцифрено повећање
29. 08. 2024. у 08:38
НАЈСТАРИЈЕ суграђане од 1. децембра очекује двоцифрено повећање пензија, изјавио је министар финансија Синиша Мали.
Повезане вести
"МОЛИМ ГРАЂАНЕ ДА НЕ НАСЕДАЈУ НА ОВАКВЕ ЛАЖИ!" Хитно се огласио министар Мали због блокадерске срамне лажи - "Пензије се увећавају од сутра"
МИНИСТАР финансија Синиша Мали реаговао је на свом званичном Фејсбук профилу на лажну вест коју су блокадери срамно делили друштвеним мрежама, а која каже да председник Србије жели да одложи повећање пензија.
30. 11. 2025. у 08:30
Најновије из рубрике
ДВА ПУТА СТЕ ПЛАТИЛИ ПДВ ЗА ИСТИ ПРОМЕТ: Овако можете да исправите грешку
НОВА правила, која ће се примењивати од 1. априла 2026. године, практично се уклањају ситуације привременог двоструког плаћања ПДВ-а до којег најчешће долази на прелазу између две пореске године.
23. 01. 2026. у 18:08
"ОПЕРАТИВНА ЛИЦЕНЦА ЈЕ ПРОДУЖЕНА ДО 20. ФЕБРУАРА" Брнабић о ситуацији у НИС-у: Рафинерија наставља са радом, свака част председнику Вучићу
ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Србије Ана Брнабић поручила је да је оперативна лиценца за НИС продужена до 20. фебруара.
23. 01. 2026. у 16:43
ОФАК ПРОДУЖИО ЛИЦЕНЦУ ЗА РАД НИС-А ДО 20. ФЕБРУАРА
КАНЦЕЛАРИЈА за контролу стране имовине Министарства финансија САД (ОФАК) продужила је оперативну лиценцу за рад Нафтне индустрије Србије до 20. фебруара, потврђено је "Новостима".
23. 01. 2026. у 16:19
НАПАД НА НОЋНИ КЛУБ Трагедија у Колумбији: Има погинулих, 13 повређено
У НАПАДУ на ноћни клуб у колумбијској престоници Боготи, једна особа је погинула, а 13 повређено, саопштили су данас званичници локалне полиције.
23. 01. 2026. у 15:02
ВОДИЧ ЗА САМОСТАЛНО ОЧИТАВАЊЕ СТРУЈЕ: Ево како пријавити стање бројила
ГРАЂАНИ који сами очитају бројило могу да дођу и на шалтерима пријаве стање, али могу то да учине и позивом контакт-центра, мејлом или путем апликација "Ед Србије".
23. 01. 2026. у 14:07
Коментари (0)