ВЕЋИ ЛИМИТ ЗА БЕСПЛАТНЕ КИЛОВАТЕ: Ово су услови да вам смање рачуне за струју, гас, или даљинско грејање
02. 10. 2024. у 07:00
СТАТУС енергетски угроженог купца, који грађанима обезбеђује умањење рачуна за електричну енергију, гас или даљинско грејање, према последњим подацима има око 72.000 домаћинстава, највише у Новом Пазару, Београду и Врању.
Најновије из рубрике

НЕМАЧКА ГАСИ ФАБРИКЕ: Бош најавио 13.000 отказа, стиже оштар одговор синдиката
Компанија „Бош“, један од најпознатијих снабдевача аутомобилске индустрије у Европи, објавила је да ће до краја 2030. године укинути чак 13.000 радних места у Немачкој. Како су навели из седишта компаније у Герлингену, разлог за ову одлуку лежи у „смањеној потражњи“ и „споријем развоју електричне мобилности“, због чега су, како тврде, овакве мере неизбежне.
25. 09. 2025. у 19:35

Wall Street Pepe спаљује 4 милијарде WЕПЕ токена док се лансирање приближава
ПОКУШАЈ да најоштрија жаба у крипто свету постане и најбржа је у пуном јеку, јер је Wall Street Pepe (WEPE) већ спалио више од 4 милијарде токена.
25. 09. 2025. у 16:00

БЕОГРАДСКО ТРЖИШТЕ НЕКРЕТНИНА ДОБИЛО СВЕТСКУ ИНОВАЦИЈУ: Шетња кроз Марину Дорћол са ВР наочарима
БЕОГРАДСКОЈ јавности данас је премијерно представљена светска иновација у реал естате индустрији – доживљај будућег насеља Марина Дорћол у виртуелној стварности (ВР).
25. 09. 2025. у 14:33

РЕДОВИ ИСПРЕД "ПЛУТАЈУЋЕ ШУМЕ": Српски павиљон у Осаки обишло 900.000 људи
ВИШЕСТРУКО награђени српски павиљон "Плутајућа шума" на светској изложби Експо 2025 у Осаки већ је обишло готово 900.000 људи, а процене говоре да ће до краја изложбе број посетилаца премашити милион, што је снажан доказ да Србија има шта да покаже свету на предстојећој изложби Експо 2027.
25. 09. 2025. у 12:52

СТИЖЕ 20.000 ДИНАРА ЈЕДНОКРАТНЕ ПОМОЋИ: Ево ко може да поднесе захтев - рок истиче 30. септембра
ЈАВНИ позив за субвенције за краве за узгој телади који је расписала Управа за аграрна плаћања Министарства пољопривреде, шумарства и водопривреде отворен је до 30. септембра.
25. 09. 2025. у 12:20
Коментари (0)