КАО ПИСТА! Овако изгледа 32 километра нове брзе саобраћајнице: Од ауто-пута, преко Пожаревца до Голупца (ВИДЕО)

ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић објавио је на свом Инстаграм налогу да ће сутра бити отворено 32 километра нове брзе саобраћајнице од аутопута до Пожаревца и од Великог Градишта до Голупца.

КАО ПИСТА! Овако изгледа 32 километра нове брзе саобраћајнице: Од ауто-пута, преко Пожаревца до Голупца (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

- Сутра отварамо 32 км нове брзе саобраћајнице, од аутопута до Пожаревца и од Великог Градишта до Голупца. Поносан на Србију која ради и гради - написао је шеф државе на Инстаграм налогу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

СТИГЛИ БАГЕРИ НА МАРАКАНУ: Почело је! (ВИДЕО)