ПРОДАЈА НА ПИЈАЦАМА СВЕ ВЕЋА: Најмање се продавали млечни производи - ови трговци су имали највише посла
ПРОМЕТ пољопривредних производа на пијацама у Србији у последња три месеца у 2024. години, у односу на исто тромесечје претходне године, бележи раст у текућим ценама од 6,6 одсто, објавио је Републички завод за статистику (РЗС).

FOTO: Privatna arhiva
Како се наводи, уколико се упореди 2024. година са 2023. годином промет је већи у текућим ценама за 4,4 одсто.
У структури вредности промета пољопривредних производа на пијацама у 2024. години, највише учествује поврће са 34,6 одсто, живина и јаја са 15,5 одсто, воће и грожђе са 15,4 одсто, а млеко и млечни производи са 15,2 одсто.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО: ДР НОВОСТИ: ГОЈАЗНОСТ УКАЗУЈЕ НА ПОЛИЦИСТИЧНЕ ЈАЈНИКЕ | Др Ивана Рудић

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита
СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.
27. 06. 2025. у 16:50
Коментари (0)