ПРОДАЈЕ СЕ 30 ПОЛОВЊАКА, НАЈСКУПЉИ 5.600 ЕВРА: Нека возила су службена, а понуде се дају још 10 дана

Novosti

04. 03. 2025. у 13:37

У ГАРАЖИ Министарства просторног уређења, грађевинарства и државне имовине Хрватске изложено је 31 возило у државном власништву.

ПРОДАЈЕ СЕ 30 ПОЛОВЊАКА, НАЈСКУПЉИ 5.600 ЕВРА: Нека возила су службена, а понуде се дају још 10 дана

Фото: Н. Карлић

Продају се по принципу виђено-купљено, па купци немају могућност да уложе приговор на стање возила.

Најнижа појединачна вредност процењена је на 170 евра, а највиша на 5.600. Рок за предају понуда је 14. марта до 10 сати, јавља ХРТ.

– Ово су возила која су одузета у кривичним поступцима, највећим делом због превоза миграната, а има и службених возила Министарства, која је Министарство отписало – рекао је Роберт Михаљевић, начелник сектора за имовину одузету у кривичним поступцима.

– Цене нису лоше, међутим, треба добро погледати и анализирати давања која су потребна за аутомобиле, јер неки су из иностранства, одузети, па ту постоје још одређена давања и порези – рекао је један посетилац аукције за ХРТ.

Непродата возила поново се процењују, па би заинтересовани купци у следећем кругу могли да прођу још повољније.

(ХРТ)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет

ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.

13. 02. 2026. у 12:40

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из Чавоглава - поред њега и Пленковић и први човек Загреба

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба

ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.

14. 02. 2026. у 14:35

Коментари (0)

ПЛАНЕТА У ШОКУ: Одушевио Новака Ђоковића, па у финалу доживео што нико жив није очекивао, победио га дечко који је вежбао у ТРЖНОМ ЦЕНТРУ!