"ГУБИЦИ БИ МОГЛИ ДА ПРЕМАШЕ 2,38 МИЛИЈАРДИ ЕВРА" Туск објавио колико ће се смањити раст пољског БДП-а
03. 04. 2025. у 14:02
НОВЕ америчке царине би могле да смање темпо раста пољске економије за 0,4 одсто, објавио је данас премијер те земље Доналд Туск на друштвеној мрежи Икс (Твитер).
Повезане вести

"ГУБИЦИ ЋЕ БИТИ ЗНАЧАЈНИ" Туск: Пољска би могла да изгуби више од две милијарде долара због америчких царина
ПРЕМИЈЕР Пољске Доналд Туск изјавио је данас да би та земља, према прелиминарним проценама, могла да претрпи губитке од око 2,16 милијарди долара због нових америчких царина на европске производе, али је оценио да је споразум са Вашингтоном бољи од трговинског рата.
29. 07. 2025. у 12:29
Најновије из рубрике

ПРВО ИЗВЛАЧЕЊЕ 20. СЕПТЕМБРА: Ово су сви детаљи наградне игре "Узми рачун и победи"
МИНИСТАР финансија Синиша Мали изјавио је да ће прво извлачење у оквиру новог круга наградне игре ће бити одржано у суботу, 20. септембра, а последње у суботу, 18. октобра 2025. године.
08. 09. 2025. у 14:26

ПЛАТЕ И ПЕНЗИЈЕ РАСТУ, А ЦЕНЕ ПАДАЈУ Бајинобаштани о мерама донетим на иницијативу Вучића: Ово је супер за средњу и нижу класу (ВИДЕО)
ГРАЂАНИ су задовољни новим економским мерама, које су донете на иницијативу председника Александра Вучића, а које су на снагу ступиле 1. септембра.
08. 09. 2025. у 07:58

МАЛИМ ТРИКОМ ДО НИЖЕГ РАЧУНА ЗА СТРУЈУ: Ево како да радијатори боље греју а мање троше током зиме
ПАМЕТНИМ коришћењем енергије у дому смањите рачуне, уштедите ресурсе и допринесите очувању животне средине.
07. 09. 2025. у 16:04

ТРЖИШНА ИНСПЕКЦИЈА ЗАПОЧЕЛА КОНТРОЛУ Огласила се министарка о сниженим ценама: Поједини маркети укинули акције, неки нису применили уредбу
СЕТ мера које држава уводи како би се обезбедио бољи животни стандард грађана, треба да погоди различите сегменте и да све заједно да један синергетски ефекат, изјавила је данас министарка унутрашње и спољне трговине Јагода Лазаревић.
07. 09. 2025. у 13:45

ПУКЛА СЕЗОНА У АЛБАНИЈИ: Разлог није Грчка, ево како су пали за 30%
ОВЕ туристичке сезоне у Албанији нису остварена очекивања – лето 2025. оцењено је као разочаравајуће.
07. 09. 2025. у 09:22
Коментари (0)