КИНА ЖЕСТОКО УЗВРАТИЛА: Ово је одговор на Трампове царине

Novosti online

04. 04. 2025. у 12:37

КИНЕСКО министарство финансија управо је објавило да ће од 10. априла увести додатне царине од 34 одсто на америчку робу.

КИНА ЖЕСТОКО УЗВРАТИЛА: Ово је одговор на Трампове царине

Фото: Профимедиа

У саопштењу се наводи да царине које су Сједињене Америчке Државе увеле на кинеске производе „нису у складу с међународним правилима трговине“.

Ова одлука долази као директна реакција на најаву актуелног председника САД-а Доналда Трампа о увођењу укупних царина од 54 одсто на кинески извоз, укључујући и већ раније уведене мере.

Ускоро опширније

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".

22. 01. 2026. у 17:27

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)