ПАО ВОЛСТРИТ: Тешки тренуци за америчку берзу
АМЕРИЧКА тржишта данас су отворена падом, а сва три главна берзанска индекса на Волстриту су забележила пад.
Foto: Printskrin, Vikipedija
Dow Jones је пао за 611,5 поена, односно 1,51%.
С&П 500 забележио је пад од 103,7 поена, односно 1,90%, док је Nasdaq Composite отворио с падом од 489,5 поена, односно 2,86%.
Овај пад уследио је дан након снажног скока акција, подстакнутог одлуком Доналда Трампа о повлачењу царина.
(Телеграф Бизнис)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка
РУСКИ председник Владимир Путин и белоруски лидер Александар Лукашенко планирају да се састану у блиској будућности и очекује се да ће разговарати о ултиматуму који је председник Украјине Володимир Зеленски недавно упутио Минску, саопштио је Кремљ.
23. 06. 2026. у 08:02
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)