"ПРАТИМО РАДОВЕ НА ИЗГРАДЊИ ЕКСПА И НАЦИОНАЛНОГ СТАДИОНА" Огласило се Мали: Настављамо да радимо!
ИЗ НЕДЕЉЕ у недељу пратимо стање радова на изградњи комплекса Експо и Националног стадиона у Сурчину, изјавио је данас министар финансија Синиша Мали.
Foto: Instagram
- То никад нису пријатни састанци, али су неопходни како бисмо могли да испратимо све процесе и како не би било опуштања. До краја 2026. године морамо да предамо кључеве павиљона земљама учесницама, а специјализована изложба нам почиње 15. маја 2027. године.
- До сада је учешће на изложби потврдило 110 земаља тако да ћемо сигурно престићи Астану, која је имала 117 земаља учесница.
- Осим тога, развијамо један потпуно нови део града, који ће остати после изложбе. Ту ће бити и стамбени комплекс, али и вртићи, школе, хотели, игралишта, уређене зелене површине… и наравно Београдски сајам, који се сели на ту локацију.
- Настављамо да радимо! - написао је Мали на друштвеној мрежи Инстаграм.
Препоручујемо
ЦЕНЕ НАФТЕ У ЖЕСТОКОМ ПАДУ: Потенцијално примирје САД и Ирана смирило светска тржишта
29. 05. 2026. у 21:45
ЕУ СПРЕМА ФИНАНСИЈСКИ ЗАОКРЕТ: Шест држава тражи јачи надзор тржишта
29. 05. 2026. у 16:11
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)