ПРОМЕНА У ЦЕНИ ПУТАРИНА: Од престонице до Ниша 1.170 динара, до Новог Сада 325
ПУТАРИНА у Србији од данас је скупља у просеку за око 4,3 одсто по пређеном километру, и према новом ценовнику од Београда до Прешева сада износи 1.970 динара.
Фото Танјуг
Од Београда до Ниша (север) возачи сада плаћају 1.170 динара, а од главног града до Новог Сада 325. Накнада за коришћење ауто-пута од престонице до Суботице је 835, док од Београда до Шида износи 520 динара. До корекције висине путарина је дошло због њиховог редовног усклађивања са инфлацијом.
Нове цене накнада објављене су у "Службеном гласнику", а како се наводи путарине за новоизграђену деоницу ауто-пута Београд - Пожега - наплатне станице Лучани и Прилипац примењују се од 10. јула.
Препоручујемо
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)