КУПИЛА ДВА АУТОМОБИЛА - ПА ЈЕ ОЈАДИЛИ: Наивност је коштала скоро 25.000 евра
Возила јој нису испоручена нити јој је новац враћен, а полиција истиче да је потрага за непознатим починиоцем у току.
Архива Новости
Осјечко-барањска полиција трага за непознатим преварантом који је преварио 63-годишњу жену из жупаније за више од 23.000 евра у покушају да купи аутомобилпутем интернета, саопштила је полиција у уторак.
Преварена 63-годишња жена је 8. септембра договорила куповину два аутомобила у иностранству са непознатом особом, након чега је путем интернет банкарства платила укупно 23.600 евра.
Возила јој нису испоручена нити јој је новац врац́ен, а полиција истиче да је потрага за непознатим починиоцем у току. Како би се спречиле потенцијалне преваре, такође позивају грађане да не уносе податке о својим банковним картицама на сумњивим сајтовима или апликацијама.
(Пословни.хр)
Препоручујемо
ОВО СУ НОВЕ ЦЕНЕ ГОРИВА: Ево колико ћемо плаћати дизел и бензин у наредних 7 дана
03. 07. 2026. у 12:23
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ГДЕ ТИ ЈЕ ЉУБАВНИЦА?!" Неочекивано питање за Марића уживо у емисији, он пребледео: "Пет година млађа"
ГОШЋА је из чиста мира поставила неочекивано питање...
04. 07. 2026. у 01:24
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)