РОДИТЕЉИМА ђака у Београду уплаћена је прва рата у вредности од 5.000 динара од укупно 20.000 колико ће добити до септембра. Ради се о помоћи Града Београда за сваког ђака, било да је у основној или средњој школи, државној или средњој.

Коментари (0)