Политика
МОЋНА ПОРУКА ПРЕДСЕДНИКА! Вучић се огласио три дана пред велики скуп у Београду (ФОТО)
24. 06. 2026. у 09:04
"АПСУРДНЕ ЛАЖИ!" Бјеговић раскринкао тврдње о кишобрану који штити од звучног топа
24. 06. 2026. у 08:45
Тенис
МЕКИНРО: "Само Синер има веће шансе за титулу на Вимблдону од Ђоковића!"
23. 06. 2026. у 18:21
Фудбал
СРАМОТА! Кејн није хтео да прича о недосуђеном пеналу, а ево шта каже о свом промашају!
24. 06. 2026. у 09:38
СПРЕМА СЕ ХАО НА МУНДИЈАЛУ! Ове утакмице Светског првенства могу да буду намештене!
24. 06. 2026. у 09:02
električar
30.07.2020. 18:46
Šta znači to "svi zaposleni" ???
vladica76
30.07.2020. 20:59
Sta to znaci" svi zaposleni?" moj p[oslodavac nije trazio prosli put pomoc!..naravno ja sam radio na normu i umanjena mi je plata..da li "svi zaposleni"znaci-svi ili samo ako se "poslodavci"pitaju? podrska za mere koje je Vlada Srbije pokrenula i podrska za pregovore u Briselu!!!
Ljesnik
30.07.2020. 21:54
Kako to da pomoc uvek ide zaposlenima, anika dne zaposlenima?? Valjda se prvo treba pomoci nezaposlenima. Njima je najteze. Bukvalno nemaju za hranu i garderobu! PREDSENIK JE LEPO REKAO da je ona pomoc od 100€ za punoletne gradjane bila dobra stvar, jer se pokazalo da ju je narod odmah trosio i tako novac upumpao u tokove. I to je zaista tako! Zar nije onda logicno, ako je prvi krug bio tri plate u iznosu minimalca za zaposlene, da su i nezaposleni tri puta dobili po 100€. Ovako su zaposleni odbili tri minimalca i 100€, a gladnima samo po 1000€. Takodje ako sad zaposleni dobijaju dva puta po 60% minimalca, zar ne bi nezaposleni onda trebali dobiti dva puta po 60€. Nezaposlenima je najteze!
Ivan
30.07.2020. 22:04
A sta dobijaju nezaposleni?
Beli
30.07.2020. 23:12
@Ivan - Zelju da nadju posao