БОЖИЋ ЕУ ДЕМОКРАТАМА: Србија није ничија колонија, нити ће икада бити
25. 06. 2026. у 21:34
25. 06. 2026. у 21:34
25. 06. 2026. у 20:20
25. 06. 2026. у 20:15
25. 06. 2026. у 17:01
25. 06. 2026. у 20:01 >> 20:22
S juga
02.10.2020. 15:26
Sve je to nedovoljno jer je start nizak. Tako kaze struka a politicari kao u naslovu.
Andrej
02.10.2020. 16:43
Pa to je pad veci od 0.5% i to za dve godine, uzas