ПРЕДСЕДНИК ОБЈАВИО НОВЕ ПОДАТКЕ: У трећем кварталу раст БДП 0,1 одсто - "Можемо бити и први у Европи!"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас да, и поред тешке ситуације, има добре вести у економији - Србија је, према првим флеш проценама, у трећем кварталу остварила раст од 0,1 одсто.

Фото И.Маринковић
Указао је да је Македонија у истом периоду имала негативан раст од 12,7 одсто.
- Нема сумње да ћемо бити међу прве две земље, ако не и први у Европи по расту - уверен је Вучић.
Он је казао да је добро да грађани виде да не морамо да будемо губитници и најгори.

Фото: Јутјуб/Принтскрин/Tanjug News Agency official
Међутим констатовао је да ће парадигма жалопојки бити оно чега ћемо се најкасније као народ ослободити.
Указује да ће се добар део навикнути брзо на успехе и да морамо да радимо да бисмо били успешни, уместо да стално говоримо да увек други не ваљају, а да смо једини ми добри и исправни.
Препоручујемо

ЛАНЕ ПРИВРЕДА ОЈАЧАЛА 4,2%: Републички завод за статистику објавио нове податке
01. 10. 2020. у 21:34

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

ГОВОРИО САМ "НЕМОЈ", НИЈЕ МЕ ПОСЛУШАО: Хасан продао кућу, син му се коцкао - "То су златни гени"
“Немој то сине, тата је прошао све”
22. 10. 2025. у 10:27
Коментари (39)