Нови програм “NIS Energy” за дипломце и мастер студенте
РЕЧ је о једногодишњем, плаћеном програму НИС-а намењеном мотивисаним младим кандидатима који својим идејама могу да пруже нову енергију компанији, а уједно добију шансу да уче и развијају се у једном од највећих енергетских система у региону.
Фото: Промо
Компанија НИС покреће нови програм за младе под називом „NIS Energy“ намењен дипломцима и мастер студентима, а сви заинтересовани могу се пријавити до 30. новембра слањем своје биографије путем линка https://posao.nis.rs/prijava/nis-energy.
“NIS Energy” је једногодишњи, плаћени програм компаније НИС који је намењен мотивисаним младим кандидатима који својим идејама могу да пруже нову енергију компанији, а уједно добију шансу да уче и развијају се у једној од највећих енергетских компанија у региону. Кандидат је потребно да има мање од годину дана радног искуства, одлично познавање MS Office пакета, као и знање енглеског језика.
Фото: Промо
За програм могу конкурисати мастер студенти и они који су дипломирали на Машинском факултету, Факултету техничких наука, Економском факултету, Факултету организационих наука, Рударско-геолошком факултету, Електротехничком факултету, Техничком факултету, Технолошком факултету, Технолошко-металуршком факултету, Природно-математичком факултету и Правном факултету.
Почетак програма планиран је за фебруар 2021. године, а НИС-ови ментори ће пратити полазнике током целокупног трајања програма. Поред практичног рада у компанији, програм укључује и разноврсне тренинге, стручна предавања и обуке, као и рад на индивидуалном пројекту. Полазници закључују Уговор о раду на одређено време у трајању од годину дана, након чега добијају могућност да се по завршетку програма запосле у компанији.
Препоручујемо
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
ХТЕЛА ДА ОПРОСТИ ПРЕЉУБУ? Шта се стварно десило између Ане и Бастија
ШТА се стварно десило између Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера?
13. 02. 2026. у 07:51
Коментари (0)