ПРЕМИЈЕРКА АНА БРНАБИЋ НАЈАВИЛА: Држава ће да обезбеди додатну помоћ привреди и наредне године

Е.Б.Т.

09. 12. 2020. у 17:27

У ПРВОМ и другом кварталу 2021. године држава ће морати да обезбеди додатну помоћ привреди.

ПРЕМИЈЕРКА АНА БРНАБИЋ НАЈАВИЛА: Држава ће да обезбеди додатну помоћ привреди и наредне године

Фото: Танјуг/Сава Радовановић

Ситуација је таква да очекујемо да ћемо наставити да се боримо и против вируса корона и последица које је направио на целокупно друштво.

Ово је истакла премијерка Ана Брнабић на данашњој онлајн конференцији „Осмо проласно време: е-прогрес“ коју је организовала Америчка привредна комора у Србији.

-Биће потребна додатна помоћ привреди током следеће године, о томе сам разговарала и са председником Александром Вучићем и са министром финансија Синишом Малим – казала је Брнабићева. – У првом и другом кварталу држава ће морати да обезбеди још неку подршку привреди.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: Држава нам је на погрешном путу!

ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"

ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.

26. 12. 2025. у 12:34

Коментари (0)

ИСМЕЈАВА НАШЕ СВЕТИЊЕ!: Народ не прашта њене јавне испаде - БиХ тражи ЗАБРАНУ за Северину