Политика
ГУЈОН ТВРДИ: Случај „Сарајево сафари“ се распада – нема ниједног доказа
25. 06. 2026. у 14:58
ХИТАН АПЕЛ ИЗ БЕОГРАДА Петковић поручио међународној заједници: Спречите прогон Срба!
25. 06. 2026. у 14:50
Тенис
МЕКИНРО: "Само Синер има веће шансе за титулу на Вимблдону од Ђоковића!"
23. 06. 2026. у 18:21
Фудбал
ШТА СЕ КРИЈЕ ИЗА БЕСА ЕДИНА ЏЕКА? Одгурнуо тренера, огласио се селектор БиХ
25. 06. 2026. у 13:15
3opaH
10.12.2020. 09:08
Банке су саме стопирале наплату кредита и ѕа оне који су редовно и даље плаћали доспеле рате, уз образложење да мораш да се пријавиш ако нећеш застој. Једино могуће поређење је са фашизмом (и комунизмом - соц реализмом) где си доказивао да ниси крив за нешто што не знаш ни да си урадио.
Djordje
10.12.2020. 12:06
A sta je sa infostanom? Hoce li i oni ponovo praviti reprogram za duznike? Mnogi od nas koji su izgubili posao nemaju ni za infostan! O tome ne pisete nista?! Bilo bi llepo i o tome da se raspitate jel mnogi od nas namaju ni za hranu!
Zoka
10.12.2020. 12:42
Da li to znaci da treba da odemo u banku sami i trazimo moratorijum ili ne?
Neko
10.12.2020. 13:01
Moratorijum naravno...sve dok ne ne pocnemo normalno da zivimo i zaradjujemo jer ja sad imam prihod 50% od onoga sto sam zaradjivao...
Ime moje je Jovan
11.12.2020. 19:15
Moratorijum je neophodan i privredi, ali svakako i gradjanima. Nema posla = nema plata = nema placanja rata kredita, jer je jednostavno (na zalost) nismo u mogucnosti da edovno servisiramo obaveze.
TOJA
11.12.2020. 23:54
Bez komentara, znaci u situaciji kada ljudi leze po bolnicama, a uskoro nece moci ni to, banjari ih zivkaju za rate??Jorgovanka i strucnjaci objasnjavaju koliko su silno pomogli???pa znate li koje mere uvode Udruzenja banaka u Evropi? Moratorijum je pomeranje placanja, nije oprost, umanjenje ili otpis duga. Tako da ste se polomili od gubitka i pomoci. A tek sto primenjuju preporuke NBS...
Goran
14.12.2020. 15:04
Molimo moratorijum, molimo. Molimo.