ОДРОН НА ПУТУ КА КРАГУЈЕВЦУ: Огласили се "Путеви Србије"
ЈАВНО предузеће "Путеви Србије" саопштило је да се на делу државног пута првог Б реда број 24, на деоници Баточина - Крагујевац на локалитету Никшићко брдо активирало клизиште услед чега је дошло до оштећења десне саобраћајне траке у смеру ка Крагујевцу.
Фото: Инфо КГ
Саобраћај се одвија левом саобраћајном траком, док је десна затворена за саобраћај сходно постављеној привременој саобраћајној сигнализацији.
- Представници ЈП "Путеви Србије" и "Института за материјале Србије" су одмах по настанку клизишта изашли на терен како би сагледали проблем и предложили мере санације ' тврде у "Путевима Србије". - Предузели смо све неопходне мере за безбедно одвијање саобраћаја и дали налог за предузимање хитних и неодложних припремних радова на насталом клизишту. Изградња ове деонице, започета 2009. године, била је у надлежности Националног инвестиционог плана, а ЈП "Путеви Србије" преузели су да је заврше 2014. године. Прошле године је коначно окончана изградња овог дела пута који Крагујевац повезује са Коридором 10.
ЈП "Путеви Србије" апелује на све учеснике у саобраћају да посебно буду опрезни у зони клизишта, да поштују привремену саобраћајну сигнализацију и брзину прилагоде условима на путу.
Препоручујемо
Холандија ће активирати прву фазу плана за енергетску кризу: Ево шта то подразумева
18. 04. 2026. у 18:17
Дмитријев о ублажавању санкција: САД почиње боље да разуме значај руске нафте
18. 04. 2026. у 16:43
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (2)