ИЗВУЧЕН ДОБИТНИК СТАНА У БЕОГРАДУ: Он је освојио највреднију награду у игри "Узми рачун и победи"
НОВО извлачење у оквиру другог круга наградне игре Узми рачун и победи 2021 почело је у 17.55 часова уз директан пренос на првом програму Радио телевизије Србије.
Фото: принтскрин
Ива Штрљић је извукла коверту и променила живот Јовици Николићу са адресон на коверти, Матице српске 61/73 из Београда.
Он је добио двоособан стан у насељу Земунске капије.
Добитника је после провере потврдила комисија.
Препоручујемо
НАПАД НА НОЋНИ КЛУБ Трагедија у Колумбији: Има погинулих, 13 повређено
23. 01. 2026. у 15:02
ВОДИЧ ЗА САМОСТАЛНО ОЧИТАВАЊЕ СТРУЈЕ: Ево како пријавити стање бројила
23. 01. 2026. у 14:07
УКРАЈИНЦИ ОБОРИЛИ НОВИ РУСКИ ДРОН: Запрепастили се шта се налази у њему
ЈЕДНОГ од првих дана 2026. године украјинска војска оборила је руски дрон новог типа. Идентификован је као „Геран-5“, брз и далекометни дрон.
23. 01. 2026. у 12:25
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (1)