ОТКАЗАНА ЈОШ ЈЕДНА МАНИФЕСТАЦИЈА: Ове године и без сајма грађевинарства
МЕЂУНАРОДНИ сајам грађевинарства, који је био планиран од 21. до 24. априла, ове године неће бити одржан, објавио је Београдски сајам.
Foto: Tanjug
Сајам је отказан због, како је наведено, непостојања услова да се на професионалан начин обаве припреме за организовање ове манифестације.
- И поред огромних напора да се избори са последицама и околностима које је ковид-19 донео сајамској делатности, не постоје услови да се ова изузетна сајамска манифестација са УФИ лиценцом и један од носећих стубова Београдског сајма, одржи на начин и у формату који се од ње очекују - поручују са Београдског сајма.
- Београдски сајам и Међународни сајам грађевинарства наставиће да партнере, сараднике и излагаче мотивишу да сви заједно, као и до сада, буду ослонац грађевинске индустрије у Србији и региону.
МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића
ДРЖАВНА секретарка у Министарству спољних послова (МСП) Републике Србије Невена Јовановић огласила се на друштвеној мрежи "X" поводом коментара портпарола Министарства спољних послова Русије Марије Захарове на рачун Србије и председника Републике Александра Вучића, истакавши да они као МСП изражавају изненађење поводом истих.
07. 11. 2025. у 14:04
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (0)