ПРОДАЈУ СЕ И ЖИГОВИ: "Агрожив" у стечају продаје се по пети пут
ИМОВИНА "Агрожива" у стечају, процењена на укупно 148,6 милиона динара, понуђена је на продају по пети пут.

Фото: Архива ВН
Сада је могућа непосредна погодба, објавио је стечајни управник.
У пакету процењеном на 106 милиона динара су жигови те компаније и њених производа. Пословни простори чија је површина непуних 1,3 хиљаде квадратних метара, а који су процењени на 42,6 милиона динара, продају се посебно. Процењене вредности имовине нису обавезујуће или опредељујуће, нити минимално прихватљиве. Крајњи рок за достављање понуда за некретнине и жигове "Агрожива" у стечају је 18. мај.

"ПОЈЕДОХ СЕ ЖИВ, ИЗЛУДЕ МЕ ТО" Вучић о отварању ауто-пута до Пожеге: То су већ фолирања и глупирања, крајњи рок до понедељка
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је из Чачка о отварању ауто-пута до Пожеге.
03. 07. 2025. у 11:49

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

НЕМА КАМЕРА, РАДАРА, НИ ПОЛИЦИЈЕ: У Србији уведен НОВ НАЧИН мерења брзине - казне стижу на кућну адресу
СИСТЕМ који фунционише потпуно аутоматски.
03. 07. 2025. у 19:09
Коментари (0)