ПЛАТА 500 ЕВРА, ОБЕЗБЕЂЕНИ СТАН И ХРАНА: Посла увек има, али Србе је срамота да га раде!
04. 05. 2021. у 13:57
МЛАДИ чине више од половине оних који желе да се баве узгајањем оваца и коза, показују подаци Удружења одгајивача оваца и коза "Ртањ".
Најновије из рубрике
ЧАДЕЖ У СЕУЛУ: Кореја отвара нове могућности за трговину, инвестиције и технолошку сарадњу
СРБИЈА и Кореја имају значајне могућности за унапређење сарадње у области ланаца снабдевања, индустрије и производње, транспорта и логистике, чисте енергије, АИ, биотехнологије и здравства, истакнуто је током састанака председника Привредне коморе Србије Марка Чадежа са представницима корејских привредних институција и компанија у Сеулу.
24. 06. 2026. у 16:18
МАЛИ САОПШТИО ВАЖНЕ БРОЈКЕ: Јавни дуг Србије је 43,7% БДП, добра фискална политика главни алат у кризним временима
ПРВИ потпредседник владе и министар финансија Синиша Мали изјавио је данас на 21. Светском конгресу економиста у Београду да јавни дуг Србије износи око 43,7 одсто БДП-а док је просек у еврозони 88,89 одсто и поручио да је добра фискална политика главни алат за постизање стабилности у кризним временима.
24. 06. 2026. у 13:22
ЕВО КО ИМА ПРАВО НА НАЈМАЊЕ 20.000 ДИНАРА: Пријаве трају до 15. јула, ово су све информације
МИНИСТАРСТВО пољопривреде започело је административну обраду захтева поднетих на Јавном позиву за остваривање права на подстицаје у сточарству по кошници пчела за 2026. годину и на основу обрађених захтева који су поднети у првих седам дана донето је више од 12.000 решења за подстицаје, саопштило је данас министарство.
24. 06. 2026. у 09:34
ПАЗИТЕ НА ЈАДРАНУ: Ове грешке возаче из Србије могу коштати и преко 2.000 евра
ВЕЛИКИ број грађана Србије и ове године до хрватског приморја путује сопственим аутомобилом. Међутим, непоштовање саобраћајних прописа може скупо да кошта и претвори летовање у непланирани трошак.
24. 06. 2026. у 09:27
ПРВИ ПУТ ПОСЛЕ ТРИ МЕСЕЦА: Барел нафте пао испод 76 долара
ЦЕНА сирове "брент" нафте први пут је испод 76 долара од 2. марта, показали су подаци са тржишта.
24. 06. 2026. у 07:49
Mire
04.05.2021. 14:13
Nije nikog sramota da radi,pričajte onako kako jeste.Plata od 400-500 evra je bedna jer je radno vreme svih 24h! Ne čuvaju se ovce u nekoj vukojebini od 7-15h pa kući na tuširanje i ručak.Ostaje se sa ovcama.Kakvi su uslovi za spavanje,održavanje higijene,ishranu?!Taj što hoće da se obogati prihodom od 100 ovaca,neka ih sam čuva.I neka kaže koliko plaća po satu a ne kolika je plata.
Ovce
04.05.2021. 18:16
@Mire - Koliko ja znam, za vreme žutih čobami su bili plaćeni i do1200e i falili su. Sada deca hoće od ovaca da prave posao, uzmu od države pare i čobana hoće za mizeriju a oni bi u fotelju i kancelariju.Mnogo rano su zamislili da postanu gazde. Bednnnnoooooo.
PERAAS
04.05.2021. 14:28
DA SU MANJE IZREKLAMIRANI NEKAKVI PAROVI , ZADRUGE I SLICNO GDE SE PROMOVISE PROSTAKLUK I PROSTITUCIJA NEPISMENIH UCESNIKA I VODITELJA , LJUDI SE NE BI STIDELI POSTENOG POSLA
Sara Radomirovic
04.05.2021. 14:30
Nije me sramota, nego dnevno 10x izgubim telefon. Kako, majke ti, da mu sačuvam stado ovaca?!
Miki
05.05.2021. 00:17
@Sara Radomirovic - Saro legendo. Ulepša mi dan komentarom.
Tijana
04.05.2021. 14:53
Njam njam... ja licno stalno kupujem ovcije mleko/ sir a i jagnjetinu obozavam.