БАЈКЕРИ ОБРАДОВАЛИ МАЛИШАНЕ: Пакетићи за децу на болничком лечењу (ФОТО)

Б.Б.

26. 12. 2021. у 20:17

МАЛИШАНИ из Дома за децу и омладину ометену у развоју и деца који су у болницама на лечењу добили су данас новогодишње пакетиће.

БАЈКЕРИ ОБРАДОВАЛИ МАЛИШАНЕ: Пакетићи за децу на болничком лечењу (ФОТО)

Фото: З. Јовановић

Традиционална БЈБикерс Мото Деда Мраз акција, која је почела 2007. године, одржана је јуче, после једногодишње паузе.

Мотоциклисти великог срца окупили су се испред Скупштине града и кренули до Сремчице како би однели пакетиће и обрадовали малишане у Дому за децу и омладину ометене у менталном развоју.

Истовремено, Београдска унија мото клубова, 11. годину заредом, обрадовала је малишане који ће, због здравствених проблема, Нову годину дочекати у болничком кревету. Мотоциклисти су припремили пакетиће за 140 деце, која се налазе на лечењу на одељењима онкологије, неурологије, неурохирургије, као и најмлађе који су оболели од церебралне парализе.

Ове године, као и претходне, због пандемије, забрањена је посета болницама, па бајкери нису имали прилику да лично уруче деци пакетиће. Ипак, то није умањило радост малишана, који су им захвалили машући са прозора. Њихов осмех и срећа су највећа награда за ове хумане људе.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.

17. 04. 2026. у 13:13

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

Био је њена велика љубав: Весна је овај хит посветила познатом певачу