ЦРНО-БЕЛА РАПСОДИЈА: Партизан на крилима навијача декласирао Хрвате
ПАРТИЗАН је одлично одиграо своју прву такмичарску утакмицу у 2022. години, и то у сјајном амбијенту.
КК Партизан / Драгана Стјепановић
У оквиру 14. кола АБА лиге, Партизан је у Арени декласирао Задар са 31 поеном разлике, а на трибинама се окупило више од 5.000 навијача који су бодрили своје љубимце до новог тријумфа.
Овом победом, црно-бели су дошли до учинка 11-2 и вратили се на друго место на табели АБА лиге, иза Црвене звезде која, уз меч више, има учинак 13-1. Како је било у Арени на мечу Партизан - Задар, погледајте у галерији која је пред вама.
Препоручујемо
СЛИКЕ О КОЈИМА ПРИЧА РЕГИОН: Детаљи са снимка на ком се види нестали Сплићанин (ФОТО)
03. 01. 2022. у 21:56
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЕПСКИ ДЕБАКЛ! Арина Сабаленка избачена са Ролан Гароса
НАЈБОЉА тенисерка планете Арина Сабаленка неће се такмичити у завршници Ролан Гароса.
03. 06. 2026. у 15:48
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)