ХАОС НА УЛИЦАМА БРИСЕЛА: Сузавцем и воденим топовима на демонстранте (ФОТО)
ОКО 50.000 грађана окупило се данас у Бриселу на паневропским демонтрацијама против мера које власти држава чланица ууводе у циљу сузбијања пандемије ковид-19.

Фото Танјуг/АП
Иако су демонстрације најављене као мирне, на крају је дошло до интревенције полиције, уз коришћење сузавца и водених топова против окупљених.
Демонстранти су у Белгију стигли и из околних земља, на првом месту Француске, Холандије и Немачке, а у шетњи улицама Брисела позивали су на поштовање слободе, демократије, људских права и устава.

ВУЧИЋ СЕ ХИТНО ОГЛАСИО ИЗ АВИОНА: Стигла ми је фантастична вест од Ђорђе Мелони (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић огласио се из авиона и рекао да му је стигла фантастична вест из Рима.
04. 04. 2025. у 12:49

ПРОГЛАШЕНО ВАНРЕДНО СТАЊЕ У СЛОВАЧКОЈ: Дато упутство и за Србију,Аустрија ЗАТВОРИЛА 20-ак граничних прелаза да спречи ширење слинавке и шапа
МИНИСТАРСТВО пољопривреде Србије апеловало је недавно на све сточаре, ветеринаре и друге актере у сектору сточарства да предузму све неопходне мере како би спречили потенцијални унос болести слинавке и шапа у Србију и буду максимално одговорни.
08. 04. 2025. у 14:48 >> 18:42

ПРЕГЛАСНИ ДОК ВОДЕ ЉУБАВ Комшије Миме Караџића хтеле да сазову савет: "Виђамо Миму, старог вука, како да не"
ГЛУМАЦ Мима Караџић ужива већ неко време са четири деценије млађом Наташом Станић.
08. 04. 2025. у 12:13
Коментари (0)