С.О.С. ЗА ЉУБАВ: Наташа Беквалац пре тачно две године заблистала пред пуном Ареном (ФОТО)
ПЕВАЧИЦА Наташе Беквалац свој спектакуларни концерт у препуној Штарк арени одржала је пре тачно две године, на Дан заљубљених, 14. фебруара, под називом “С.О.С за Љубав”.
Фото: Принтскрин/Јутјуб
Наташа је својој публици приредила ноћ за памћење. На почетку концерта, у сребрном костиму летела је изнад, до последњег места испуњене Арене, а затим спустила на сцену и велика журка је почела!
Провокативни костим са халтерима у коме је започела наступ заменила је убрзо другим одевним комбинацијама. Поп икона је након тога обукла пинк хаљину, затим црну у комбинацији са шеширом, па у розе трико, а концерт је завршила у белој хаљини.
Препоручујемо
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)