РУСКО ЧУДО ОД ДЕТЕТА: Девојчица задивила свет после страшних оптужби за допинг
ИМА само 15 година, а одушевила је планету. Руска клизачица Камила Валијева је, одлуком Суда за спортску арбитражу, у последњи час добила дозволу да настави са наступима на Олимпијским играма у Пекингу након што је, са чудним закашњењем, обелодањено да је пала на допинг тесту у децембру. И, наступила је фантастично.
FOTO: Tanjug/AP
Ова девојчица, која се нашла под огромним притиском, просто је "одувала конкуренцију" у кратком програму појединачне конкуренције, а иако се на крају и расплакала, задивила је и жири, али и све љубитеље уметничког клизања.
Како је изгледала на леду док је изводила истинске бравуре, погледајте у галерији која је пред вама.
Препоручујемо
ДОДЕЉЕНО ОРДЕЊЕ ЗА ДАН ДРЖАВНОСТИ: Свечана церемонија у Палати Србија (ФОТО)
15. 02. 2022. у 14:59
СУПЕРБОУЛ: Спортска бајка због које су "прекинуте" и Олимпијске игре
14. 02. 2022. у 09:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РУСИЈА СЕ ХИТНО ОГЛАСИЛА О СРБИЈИ: Песков коментарисао однос Москве и Београда
РУСИЈА и Србија имају партнерство које омогућава Москви и Београду да разговарају о најхитнијим питањима, али Србија бира свој пут развоја, изјавио је Дмитриј Песков, портпарол руског лидера.
05. 06. 2026. у 11:49
НЕМАЧКА ХИТНО ПОЗВАЛА РУСИЈУ: Путине, време је...
МИНИСТАР спољних послова Немачке, Јохан Вадефул, позвао је руског председника, Владимира Путина, да покрене преговоре о миру у Украјини уз учешће Европе, преносе немачки медији.
05. 06. 2026. у 09:53
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (1)