ПРЕВРНУТ ВАГОН И СМРСКАН КОМБИ: Стравичне слике са места несреће у Мађарској (ФОТО)
ПЕТ особа је погинуло, а више од 10 је повређено када је јутрос комби ударио у воз у јужној Мађарској, који је искочио из шина, саопштила је данас мађарска полиција.

Фото: АП
Несрећа се догодила на прелазу у Миндсенту у близини мађарско-српске границе нешто пре седам сати ујутру.
Пет особа у комбију је погинуло, а било је повређених и међу онима у комбију и у возу, рекла је портпаролка полиције за агенцију Ројтерс.
Додала је да је комби регистрован у Мађарској и да је превозио локалне раднике.
На месту несреће могу се видети преврнут вагон, хеликоптер хитне помоћи и неколико кола хитне помоћи.

"ПОЈЕДОХ СЕ ЖИВ, ИЗЛУДЕ МЕ ТО" Вучић о отварању ауто-пута до Пожеге: То су већ фолирања и глупирања, крајњи рок до понедељка
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је из Чачка о отварању ауто-пута до Пожеге.
03. 07. 2025. у 11:49

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

ИСПОВЕСТ РАДНИЦЕ: "Кад бисте ово знали, никад не бисте крочили на крузер"
ДРУШТВЕНИМ мрежама круже вирални снимци у којима особа која се представља као радница на крузеру дели детаље из живота на броду. У једном таквом видеу поделила је низ фотки у којима тврди да открива тајне живота на крузеру и тако шокирала многе.
05. 07. 2025. у 11:33
Коментари (0)