ПОЈАВИЛА СЕ У ЦРВЕНОЈ ХАЉИНИ: Констрактин први наступ у Израелу (ФОТО)

08. 04. 2022. у 10:29

СРПСКА представница "Песме Евровизије" синоћ је први пут наступила пред иностраном публиком у Израелу.

ПОЈАВИЛА СЕ У ЦРВЕНОЈ ХАЉИНИ: Констрактин први наступ у Израелу (ФОТО)

Фото: Јутјуб / EuroCelso Reactions

Ана Ђурић Констракта, беовизијска победница, већ неколико дана је у Израелу поводом традиционалног предевровизијског музичког догађаја "Israel calling". На позив организатора, она је синоћ имала прилику да наступи први пут након београдске сцене.

Евровизијска публика први пут је уживо чула нашу представницу, али по њиховим реакцијама делује као да су снимке Констрактиног наступа из Београда већ видели.

Публика је испратила кореографију и сам ритам песме тапшањем, и наравно одушевљеним реакцијама и овацијама.

Ана Ђурић је певала на српском језику, а превод песме ишао је на монитору иза ње. Овога пута наступила је самостално, без пратње коју је имала на Беовизији, а променила је и стајлинг.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХОРОР НА АУТО-ПУТУ: Пронађено 20 тела, четири обезглављена висила са моста (ФОТО)

ХОРОР НА АУТО-ПУТУ: Пронађено 20 тела, четири обезглављена висила са моста (ФОТО)

ДВАДЕСЕТ тела, од којих су нека била обезглављена, пронађена су на мосту изнад ауто-пута у делу Мексика где се сукобљавају фракције нарко-картела Синалоа, саопштиле су јуче мексичке власти, преноси CBS News.

01. 07. 2025. у 09:31

Коментари (0)

МЕЂУНАРОДНИ ДАН АКЦИЈЕ ЗА КЛИМУ: Најтоплија година до сада