АНА КАО ВИНО: Некадашња руска тенисерка и даље изгледа атрактивно (ФОТО)
НА ВРХУНЦУ славе руске тенисерке Ане Курњикове, њене слике биле су један од најтраженијих појмова у "Гугловој" претрази.
ФОТО: ЕПА
Иако никада није освојила титулу у појединачној конкуренцији, Курињикова је 2000. достигла 8. место на свету. Већи успех постигла је играјући у дублу, где је повремено била прва играчица света захваљујући партнерству са Мартином Хингис
Тренутно живи у Мајамију, удата је за Енрикеа Иглесијаса, познатог поп певача. Иако је загазила у пету деценију, Курњикова је и даље веома атрактивна, попут вина.
Препоручујемо
ПОНОС КАНАДЕ: Мери Софи Харви, једна од најлепших олимпијки из Токија (ФОТО)
14. 07. 2022. у 14:37
СНЕЖНО ОСВЕЖЕЊЕ У ВРЕЛИМ ДАНИМА: Хана Тетер, сноубордерка, модел и амбасадорка (ФОТО)
09. 07. 2022. у 16:08
ПУТИН О ИСПОРУЦИ "ТОМАХАВКА": Ако Украјина нападне оружјем дугог домета, одговор ће бити запањујући
АКО Украјина покрене нападе оружјем дугог домета на Русију, одговор ће бити запањујући, изјавио је данас руски председник Владимир Путин.
23. 10. 2025. у 17:59
СТИЖЕ ЗИМА КАКВА СЕ ВИЂА ЈЕДНОМ У СТО ГОДИНА? Метеоролози одговорили на спекулације о "зими века"
НЕМАЧКИ портали су преплављени информацијама о екстремној зими, улицама прекривеним снегом и екстремним временским условима који прете земљи.
23. 10. 2025. у 17:38
ЗЕМЉОТРЕС УСРЕД ДНЕВНИКА: Водитељка се обратила у страху: "Надам се да ће бити све у реду" (ВИДЕО)
ДОК је читала вести у ноћном Дневнику, прекинуо ју је земљотрес...
24. 10. 2025. у 19:43
Коментари (0)